Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Научни експерименти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Лабораторија за виножито (Комплет со експерименти) - Galt
  Слика на Магнетна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Магнетна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Изведете чудесни магнетни трикови, тестирајте ја моќта на магнетните сили и придвижете тркачки автомобил како со магија!
  ден 900,00
  Слика на Научна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt
  Слика на Маса за научни експерименти
  Слика на Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Лед светло ● 2 слајдови со подготвени 8 примероци ● 400 x зголемување.
  ден 1.890,00
  Слика на Микроскоп со 50 експерименти - Buki France
  Слика на Микроскоп со 30 експерименти - Buki France
  Слика на Дигитален микроскоп со 40 експерименти - Buki France