Search
English
All Categories
  Menu Close

  ADVANCED TRACK-BUILDING KIT

  Manufacturer: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │Напреден комплет од 14 елементи за градење на покомплексни системи
  SKU: 6943478014961
  Availability: In stock
  ден 1.900,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Овој комплет од дрвени шини содржи:

  1 раскрсница

  2 Т - крстосници

  4 лизгачки спојници од коишто 2 имаат механички додаток за префрлање на возот на посакуваната линија.

  7 други делови од шини

  Напомена: Возот на фотографиите не е дел од комплетот.

   

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *