Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Canal Toys

   

  Играњето со слајм е толку задоволувачко, релаксирачко и забавно!

  Оригиналниот So Slime DIY Slime ги поттикнува децата да создадат свој сопствен стил.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Креативен комплет ПЛИШЕН ЕДНОРОГ ЗА БОЕЊЕ
  Слика на Креативен комплет ПЛИШЕНА ПАНДА ЗА БОЕЊЕ
  Слика на Креативен комплет ПЛИШЕНО КУЧЕНЦЕ ЗА БОЕЊЕ
  Слика на Креативен комплет со 1 МИНИ ПЛИШЕНА ИГРАЧКА ЗА БОЕЊЕ
  Слика на Креативен комплет со 2 МИНИ ПЛИШЕНИ ИГРАЧКИ ЗА БОЕЊЕ
  Слика на Креативен комплет со плишен ЕДНОРОГ за боење (Airbrush Plush)
  Слика на Креативен комплет со плишен НАРВАЛ за боење (Airbrush Plush)
  Слика на Креативен комплет со плишенa КОАЛА за боење (Airbrush Plush)
  Слика на So Slime DIY - Магичен котел за правење волшебна напивка од слајм
  Слика на So Slime DIY - Работилница за сензорен слајм

  So Slime DIY - Работилница за сензорен слајм

  На залиха од 17 март 2023 г.
  ден 1.990,00
  Слика на So Slime - Светлечки космички слајм
  Слика на So Slime - Светлечки космички слајм (комплет од 3 слајмови)
  Слика на So Slime DIY - 3 мешалки со магични слајмови
  Слика на So Slime DIY - Комплет за правење 10 слајмови во различна боја
  Слика на So Slime DIY - Комплет за правење 20 слајмови во различна боја
  Слика на So Slime DIY - Мешалка со слајм