Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчки за во бања

  Забавни и стимулативни, играчките за во бања ја поттикнуваат љубопитноста и имагинацијата. Со нив бањањето станува полно со забава и смеа.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Мемо игра за во бања

  Мемо игра за во бања

  Игра што ќе го направи бањањето уште позабавно и којашто ја подобрува меморијата.
  ден 690,00
  Слика на Тактилна играчка за во бања - КОШ

  Тактилна играчка за во бања - КОШ

  Играчка со сензорни топчиња со различна релјефна површина, коишто се идеални за развојот на чувството за допир и концентрацијата.
  ден 790,00
  Слика на Играчка за во бања МЕЧЕ СО ЧАМЕЦ - Hape
  Слика на Играчка за бањање - Комплет од три топки ФАРМА - Lilliputiens
  Слика на Комплет од 2 ракавици за бањање - Кравичката Розали и нејзиното бебе - Lilliputiens
  Слика на Комплет од 2 ракавици за бањање - Носорог и бебе - Lilliputiens
  Слика на Игра за во бања КРОКОДИЛ 1 - 2 - 3 - Lilliputiens
  Слика на Игра за во бања РИБАРСКИ БРОД - Lilliputiens