Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кукли и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Кукла EЛЕНА 35 cm - Llorens
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис БЕЛА ПАН 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис БЕЛА ПАН 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис ЛИЛИ КВИН 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис ЛИЛИ КВИН 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00 ден 2.630,00
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис ЛИЛИ КВИН 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис ЛИЛИ КВИН 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис ЛУСИ МУН 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис ЛУСИ МУН 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис ПИСИ ПИНК 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис ПИСИ ПИНК 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла Miss Minis - Мис САРА ПОТС 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis - Мис САРА ПОТС 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла Miss Minis БАЛЕРИНА 26 cm - Llorens

  Кукла Miss Minis БАЛЕРИНА 26 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со подвижни раце, нозе и глава
  ден 2.950,00
  Слика на Кукла АНА 40 cm - Llorens
  Слика на Кукла БЕБЕТО МИМИ 42 cm (со звуци) - Llorens

  Кукла БЕБЕТО МИМИ 42 cm (со звуци) - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Мими е новороденче кое се смее ако и го стиснете на стомачето ● Симпатична облека во розови тонови и многу детали
  ден 5.890,00
  Слика на Кукла БЕБЕТО МИМИ со бело ќебенце, 42 cm (со звуци) - Llorens

  Кукла БЕБЕТО МИМИ со бело ќебенце, 42 cm (со звуци) - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Кукла со ексклузивен дизајн и реалистчни детали ● ● Мими е новороденче што плаче и вика мама и тато ако и го стиснете на стомачето ● Спакувана во ексклузивна кутија за подарок
  ден 5.890,00
  Слика на Кукла БЕБЕТО МИМИ со ќебенце и перница, 42 cm (со звуци) - Llorens

  Кукла БЕБЕТО МИМИ со ќебенце и перница, 42 cm (со звуци) - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Кукла со ексклузивен дизајн и реалистчни детали ● Со флексибилни зглобови ● Мими е новороденче што плаче и вика мама и тато ако и го стиснете на стомачето ● Спакувана во ексклузивна кутија за подарок
  ден 6.230,00
  Слика на Кукла БЕБЕТО ХАЈДИ со очи што се затвораат, 42 cm (со звуци) - Llorens

  Кукла БЕБЕТО ХАЈДИ со очи што се затвораат, 42 cm (со звуци) - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Кукла со ексклузивен дизајн и реалистчни детали ● Со флексибилни зглобови ● Хајди е новороденче што плаче и вика мама и тато ако и го стиснете на стомачето и нејзините очи се отвораат и затвораат ● Спакувана во ексклузивна кутија за подарок
  ден 5.580,00
  Слика на Кукла ГРЕТА 40 cm - Llorens

  Кукла ГРЕТА 40 cm - Llorens

  Рачно изработена кукла со ексклузивен дизајн, шармантен изглед и бајковит стил на облека.
  ден 4.580,00
  Слика на Кукла КАРЛА 42 cm (со звуци) - Llorens
  Слика на Кукла ЛОЛА 38 cm - Llorens
  Слика на Кукла ЛУСИЈА 40 cm - Llorens
  Слика на Кукла ЛУСИЈА 40 cm - Llorens

  Кукла ЛУСИЈА 40 cm - Llorens

  За возраст од 3 години и понатаму │ Кукла со ексклузивен дизајн и реалистчни детали
  ден 4.790,00
  Слика на Кукла ЛУ 28 cm - Llorens
  Слика на Торба за пресоблекување бебиња кукли (Baby Coralie) - Klein

  Торба за пресоблекување бебиња кукли (Baby Coralie) - Klein

  За возраст од 3 години и понатаму │ Детската торбичка за пресоблекување кукли во волшебниот дизајн Baby Coralie, содржи многу додатоци: мини шише, чешел, огледало, крем, пудра, пелени и подлога за пресоблекување ● Со ова, родителите на куклата можат добро да се грижат за своите бебиња кога се на прошетка или на патување ● Кога децата се грижат за своите кукли, тие ја тренираат својата емпатија, имагинација и моторни вештини
  ден 1.990,00
  Слика на Количка за кукли 2 во 1 Niza - DeCuevas

  Количка за кукли 2 во 1 Niza - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Шармантна количка за кукли во нежни бои, розови тонови и гламурозен француски стил ● Со перница и меко душече
  ден 4.290,00
  Слика на Количка за кукли 3 во 1 Provenza - DeCuevas

  Количка за кукли 3 во 1 Provenza - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Шармантна количка за кукли, за оние со префинет стил ● Склоплива, со перница и меко душече ● Чантата може да се претвори во кошничка.
  ден 7.900,00
  Слика на Количка за кукли Верона - DeCuevas

  Количка за кукли Верона - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Елегантна количка за кукли во нежни пролетни мотиви ● Со меко душече
  ден 5.950,00
  Слика на Количка за кукли Верона XL - DeCuevas

  Количка за кукли Верона XL - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Елегантно креветче за кукли во нежни пролетни мотиви ● Со прекривка, балдахин и тркалца ● Стилски додаток на детската соба
  ден 4.290,00
  Слика на Креветче за кукли Верона - DeCuevas

  Креветче за кукли Верона - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Елегантно креветче за кукли во нежни пролетни мотиви ● Со прекривка, балдахин и тркалца ● Стилски додаток на детската соба
  ден 5.950,00
  Слика на Ретро количка за кукли Niza - DeCuevas

  Ретро количка за кукли Niza - DeCuevas

  За возраст од 3 години и понатаму │ Елегантна и шармантна количка за кукли во нежни бои, розови тонови и гламурозен француски стил ● Со перница и меко душече
  ден 7.900,00
  Слика на Braun – Комплет за правење фризури, со електричен фен - Klein

  Braun – Комплет за правење фризури, со електричен фен - Klein

  За возраст од 3 години и понатаму │ На малите стилисти апсолутно ќе им се допадне оваа убава фризерска кутија ● Комплетот содржи многу додатоци, вклучувајќи огледало, чешел, четка, стегачи и штипки за коса и многу повеќе ● Малиот фен дува ладен воздух, така што децата ќе можат безбедно да им прават фризури на своите кукли и да ја развиваат креативноста низ игра ● Потребна е 1 x R6-AA батерија (не се испорачува со комплетот) ● Големина: 27.5 cm x 11 cm x 22.2 cm
  ден 2.290,00
  Слика на Braun – Мега-комплет за фризури со четка за коса Braun Saten Hair 7 - Klein

  Braun – Мега-комплет за фризури со четка за коса Braun Saten Hair 7 - Klein

  Овој мега сет во најновиот дизајн на Браун ќе ја претвори детската игротека во елегантен салон. Сетот вклучува пегла за коса, четка за коса Satin Hair 7, огледало, чешел, шише со спреј со функција за прскање вода и 4 штипки за коса. Децата ќе сакаат да го користат малиот фен кој со притискање на копче дува ладен воздух. Децата сакаат да имаат сопствен фризерски салон и тоа им помага да ги развијат нивните фини моторни вештини и имагинација преку игра. Димензии на пакувањето: 48 cm x 8 cm x 26 cm I Погоден за деца на возраст од 3 години па нагоре I Потребни се батерии 2 x R03-AAA 'не се доставуваат со производот
  ден 3.150,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.990,00 Max: ден 7.900,00
  ден1990 ден7900