Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Hape

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создаваат играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат и ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Гранд пијано (Црно) - Hape
  Слика на Комплет возови со шини и масичка (Hape Е3766)

  Комплет возови со шини и масичка (Hape Е3766)

  Луксузен комплет од 70 делови и локомотива што се движи на батерии.
  ден 8.541,00
  Слика на Воз со шини (50 парчиња) - Hape E3764
  Слика на Гранд пијано (розево) - HAPE
  Слика на Гранд пијано deluxe ( бело ) - Hape

  Гранд пијано deluxe ( бело ) - Hape

  Електронско пијано со класичен изглед и извонреден резонантен звук.
  ден 9.441,00
  Слика на Ракета за подредување со топки што лебдат
  Слика на Дрвена кујна со додатоци (Hape Е3145)

  Дрвена кујна со додатоци (Hape Е3145)

  Повторно на залиха од 08.09.2021
  ден 13.041,00
  Слика на Табла за пишување - Hape

  Табла за пишување - Hape

  Бела метална страна за пишување со маркер и за ставање магнети ● Страна за пишување со креда ● Променлива ролна хартија ● Прилагодлива висина и наклон ● Додатоци ● Обоена со бои на водена основа
  ден 4.041,00
  Слика на Дом за семејството кукли - Hape

  Дом за семејството кукли - Hape

  Безвремена играчка што ќеја поттикне детската фантазија.
  ден 10.161,00
  Слика на Куќичка за кукли со мебел - Hape Е3401

  Куќичка за кукли со мебел - Hape Е3401

  Безвремена играчка што ќе ја поттикне детската фантазија.
  ден 8.541,00
  Слика на Маса за научни експерименти
  Слика на Тркачка патека - Hape E3734
  Слика на BEAUTY BELONGINGS

  BEAUTY BELONGINGS

  ден 1.251,00
  Слика на Сложувалка СОНЧЕВИОТ СИСТЕМ - Hape

  Сложувалка СОНЧЕВИОТ СИСТЕМ - Hape

  Со двостран едукативен постер, планети од дрво и сонце што свети.
  ден 1.431,00
  Слика на Моите први мелодии - Hape

  Моите први мелодии - Hape

  Различни можности за игра коишто помагаат учењето да биде забавно за малите деца, коишто со нетрпение го истражуваат и се занимаваат со светот околу нив.
  ден 1.701,00
  Слика на Конструктор МУЗИЧКА ПАТЕКА ЗА ТОПЧИЊА - Quadrilla (Hape E6012)

  Конструктор МУЗИЧКА ПАТЕКА ЗА ТОПЧИЊА - Quadrilla (Hape E6012)

  Оваа звучна варијанта на класичните конструктори на Hape, им овозможува на децата, покрај правењето на неограничен број на конструкции, да експериментираат и со музиката, стратешки поставувајќи ги шесте метални плочки на различни места на конструкцијата.
  ден 5.571,00
  Слика на Конструктор патека за топчиња - Quadrilla (Hape E6020)
  Слика на Конструктор патека за топчиња БЕГСТВО ОД ЗАМОКОТ - Quadrilla (Hape E6019)
  Слика на Џебна лулашка - Hape
  Слика на Товарен дизел воз - Hape
  Слика на Музичка масичка (Magic Touch) - Hape

  Музичка масичка (Magic Touch) - Hape

  ден 5.190,00 ден 3.969,90
  Слика на Дрвена музичка играчка Тапани - Magic Touch - Hape
  Слика на Масичка со воз и шини ЛОКОМОТИВА - Hape
  Слика на Сензорен воз - Hape

  Сензорен воз - Hape

  Овој производ во моментов не е достапен. Дата на испорака на нарачките: 23 октомври 2021 г.
  ден 1.701,00
  Слика на Мојата прва музичка проодувалка - Hape
  Слика на Играчка за во бања МУЗИЧКА ФОНТАНА СО КИТОВИ - Hape
  Слика на Моето подвижно ателје - Hape
  Слика на Воз на соларна енергија со шини - Hape

  Воз на соларна енергија со шини - Hape

  Овој производ во моментов не е достапен. Повторно на залиха и дата на испорака на нарачките: 23 октомври 2021 г.
  ден 2.331,00
  Слика на Голема железничка станица - Hape
  Слика на Воз со локомотива на батерии - Hape
  Слика на Дрвен комплет со музички играчки - Hape
  Слика на Дрвена музичка играчка - Музичка кутија што се врти - Hape
  Слика на Комплет овошје од дрво - Hape
  Слика на Комплет за правење салата - Hape
  Слика на Комплет од дрво - Вкусен појадок - Hape
  Слика на Комплет шини од дрво 24 парчиња - Hape