Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Janod

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ТРОПИК Воз од дрво - Janod
  Слика на ТРОПИК - Баланс игра МОСТ ВО ЏУНГЛАТА - Janod

  ТРОПИК - Баланс игра МОСТ ВО ЏУНГЛАТА - Janod

  За возраст од 2 до 6 години │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.680,00
  Слика на ТРОПИК - Детски шатор - Janod

  ТРОПИК - Детски шатор - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на љубопитноста и фантазијата ● Убава декорација за во детската соба
  ден 4.290,00
  Слика на ТРОПИК - Триаголник со активности - Janod

  ТРОПИК - Триаголник со активности - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 2.170,00
  Слика на Проодувалка со активности ТРОПИК - Janod

  Проодувалка со активности ТРОПИК - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 4.990,00
  Слика на ТРОПИК - Сортирач за форми КРОКОДИЛ - Janod
  Слика на 12 Зеленчуци од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на 12 овошја од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на 2 - ВО - 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ - Janod

  2 - ВО - 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ - Janod

  Oтстранлива клацкалка и мал трицикл без педали.
  ден 7.890,00
  Слика на BIKLOON Метален баланс велосипед - Беж - Janod
  Слика на BIKLOON Метален баланс велосипед - Розов - Janod
  Слика на Tабла за пишување - Janod
  Слика на Баланс велосипед - DELUXE - Janod

  Баланс велосипед - DELUXE - Janod

  Оригинална комбинација на дрво и метал, којашто ја акцентира убавината на дрвото и на велосипедот му дава неповторлив и автентичен ефект.
  ден 7.890,00
  Слика на Баланс велосипед минт - Janod
  Слика на Баланс велосипед розов - Janod

  Баланс велосипед розов - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 6.490,00
  Слика на Баланс игра со верверичка и лешници
  Слика на Бенџо

  Бенџо

  ден 1.490,00
  Слика на Весела градина - магнетна сложувалка 9 парчиња
  Слика на Воз - Шумски животни
  Слика на Воз со блокчиња во различни форми и бои
  Слика на Гитара Конфети - Janod
  Слика на Голем воз со форми и бои - Janod
  Слика на Голем дрвен ксилофон - Janod
  Слика на Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Меките бои, уникатниот и модерен дизајн и совршената опременост, се комбинација со многу можности.
  ден 10.900,00
  Слика на Голема кујна ЛАГУНА - Janod
  Слика на Голема кујна МАКАРОН - Janod

  Голема кујна МАКАРОН - Janod

  Време на спораката за нарачка на овој производ: 13.02.2021
  ден 13.640,00
  Слика на Градежен камион и булдожер - Bolid - Janod

  Градежен камион и булдожер - Bolid - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Моторичките вештини и координацијата
  ден 3.390,00
  Слика на Двострана дрвена табла
  Слика на Двострана дрвена табла Splash - Janod
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина - Splash
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина бордо/зелена - Janod
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина жолто/сива - Janod
  Слика на Дрвен комплет за ручек - Janod
  Слика на Дрвен телефон со звуци
  Слика на Дрвен фотоапарат со звуци и блиц
  Слика на Дрвена играчка - Патека со гасеница
  Слика на Дрвена играчка - Патека со калеми
  Слика на Дрвена играчка за редење - Зајче
  Слика на Дрвена играчка за составување - Мече со пчела
  Слика на Дрвена играчка со топчиња и ксилофон - Janod
  Слика на Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР - Janod
  Слика на Желка виножито - Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Живот во езерцето - Пирамида
  Слика на Жирафата Софи - Дрвена играчка со спирала
  Слика на Жирафата Софи - Пирамида од 5 коцки
  Слика на Жирафата Софи - Сортирач за форми
  Слика на Играчка за влечење - Гасеница - SWEET COCOON
  Слика на Играчка за влечење ЗАЈАЧИЊА - Janod
  Слика на Играчка за влечење ПАЈЧИЊА - Janod
  Слика на Играчка за редење - Лисица
  Слика на Играчка за редење - Пингвин - Janod
  Слика на Играчка од дрво - ПОЛЖАВ - Janod

  Играчка од дрво - ПОЛЖАВ - Janod

  Забавен придружник на малите дечиња, којшто ќе ги поттикнува да се движат и ќе ги воведе во светот на музиката на многу разигран начин.
  ден 1.840,00
  Слика на Играчка со спирали - Зајачето и пријателите - Janod
  Слика на Играчка со чеканче и сортирач на форми - Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Играчка со чеканче и три топчиња
  Слика на Јас ги учам боите - Магнетна игра - Janod
  Слика на Камион за собирање отпад - Bolid - Janod

  Камион за собирање отпад - Bolid - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Моторичките вештини и координацијата
  ден 2.170,00
  Слика на Камион за транспорт на коли - Bolid - Janod

  Камион за транспорт на коли - Bolid - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Моторичките вештини и координацијата
  ден 2.480,00
  Слика на Кацига за велосипед, бела - Janod (3-6 г.)
  Слика на Кацига за велосипед, розова - Janod (3-6 г.)

  Кацига за велосипед, розова - Janod (3-6 г.)

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 1.790,00
  Слика на Кацига за велосипед, црвена - Janod (3-6 г.)

  Кацига за велосипед, црвена - Janod (3-6 г.)

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 1.790,00
  Слика на Клацкалка - Коњче - Janod

  Клацкалка - Коњче - Janod

  Дрвена клацкалка во форма на коњче со оградичка и со систем што спречува превртување.
  ден 6.900,00
  Слика на Клацкалка ПОНИ - Janod
  Слика на Кола - Морков

  Кола - Морков

  ден 990,00
  Слика на Количка за туркање ЗАЈАЧЕ - Janod

  Количка за туркање ЗАЈАЧЕ - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 3.290,00
  Слика на Количка нилски коњ - Janod
  Слика на Количка со дрвени блокчиња
  Слика на Количка со дрвени блокчиња - Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Количка шумски животни - Лисица
  Слика на Комплет за витези - ВОЛК - Janod
  Слика на Комплет за витези - ЗМЕЈ - Janod
  Слика на Коцка со активности - Janod
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - Кутија со волшебен накит од шишенца
  Слика на Ксилофон - Конфети - Janod
  Слика на Ксилофон Sunshine - Janod
  Слика на Ксилофон птица - Pure
  Слика на Кујна CANDY CHIC - Janod

  Кујна CANDY CHIC - Janod

  Повторно на залиха од 10.02.2021 г.
  ден 7.890,00
  Слика на Кујна Happy Day - Janod
  Слика на Кујна МАКАРОН - Janod
  Слика на Кујна од дрво - МОЗАИК - Janod
  Слика на Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod

  Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 5.590,00
  Слика на Куќичка за кукли TWIST - Janod
  Слика на Магична кутија 4 во 1 - Janod
  Слика на Магнетна едукативна игра - Janod
  Слика на Магнетна игра - ЕМОЦИИ - Janod
  Слика на Магнетна книга - Англиската азбука
  Слика на Магнетна книга - Годишни времиња
  Слика на Магнетна книга - Животни

  Магнетна книга - Животни

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 1.150,00
  Слика на Магнетна книга - Колку е часот?
  Слика на Магнетна книга - Костими за девојчиња
  Слика на Магнетна книга - Превозни средства

  Магнетна книга - Превозни средства

  Повторно во продажба од 10.02.2021 г.
  ден 1.150,00
  Слика на Магнетна книга - Принцези
  Слика на Магнетна книга - Танграм
  Слика на Магнетна книга - Француската азбука
  Слика на Магнетна книга ДИНОСАУРУСИ - Janod
  Слика на Магнетна книга КОСМОС - Janod
  Слика на Магнетна книга СВЕТОТ НА БАЈКИТЕ - Janod
  Слика на Магнетна книга СЛОЖУВАЛКИ СО ЖИВОТНИ - Janod
  Слика на Маса со активности - Животни
  Слика на Масичка со активности - УБАВАТА ЛИВАДА - Janod
  Слика на Масичка со активности Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Метален сет за чај - Janod

  Метален сет за чај - Janod

  Препорачана возраст 3 - 8 години.
  ден 1.750,00
  Слика на Моето прво електонско пијано - Конфети - Janod
  Слика на Мојата магнетна градина - Janod

  Мојата магнетна градина - Janod

  Магнетна игра со 70 магнети и двостран постер.
  ден 1.290,00
  Слика на Мојата прва патека за топчиња - Janod

  Мојата прва патека за топчиња - Janod

  За возраст од 2 до 7 години │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста, фантазијата и креативноста ● Помага во развојот на способноста за решавање едноставни проблеми
  ден 3.150,00
  Слика на Музичка масичка - Janod

  Музичка масичка - Janod

  Соодветно за возраст од 1 до 3 г.
  ден 1.650,00
  Слика на Музичка масичка - Janod
  Слика на Музичка масичка Sunshine - Janod
  Слика на Музички сет - Конфети - Janod

  Музички сет - Конфети - Janod

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 2.890,00
  Слика на Музички сет - Конфети - Janod

  Музички сет - Конфети - Janod

  Повторно во продажба од 10.02.2021 г.
  ден 2.170,00
  Слика на Овошје и зеленчук што се сече - Janod
  Слика на Пирамида од 6 коцки од дрво - Janod
  Слика на Подвижна работилница - Janod
  Слика на Проодувалка со активности - МАЧЕ - Janod
  Слика на Проодувалка со активности Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Противпожарен камион - Bolid - Janod
  Слика на Сет за појадок - Janod
  Слика на Сет за правење слатки - Janod
  Слика на Слаткарница - Janod

  Слаткарница - Janod

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 7.890,00
  Слика на Сложувалка со 6 дрвени коцки
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ДИНОСАУРУСИ - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ДОМАШНИ ЖИВОТНИ - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ЗООЛОШКА ГРАДИНА - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - Криенка во ПРИРОДА
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - МИЛЕНИЦИ - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - Шума - Janod

  Сложувалка со дрвени фигури - Шума - Janod

  Откријте го возбудливиот свет на шумата и нејзините жители!
  ден 990,00
  Слика на Сложувалка со текстури за допирање - Домашни животни - Janod
  Слика на Сложувалка со текстури за допирање - Зоолошка градина - Janod
  Слика на Сложувалка со текстури за допирање - Поларен свет - Janod
  Слика на Сложувалка со текстури за допирање - Шумски животни - Janod
  Слика на Сортирач на форми - Шумска куќичка
  Слика на Сортирач на форми со животни - Janod
  Слика на Сортирач на форми со клучеви - Janod
  Слика на Спирала со дрвени форми - Гасеницата и пријателите
  Слика на Табла со овошје и зеленчук што се сече - Janod
  Слика на Тактилна играчка за во бања - КОШ

  Тактилна играчка за во бања - КОШ

  Играчка со сензорни топчиња со различна релјефна површина, коишто се идеални за развојот на чувството за допир и концентрацијата.
  ден 790,00
  Слика на Тактилни картички САВАНА - Janod

  Тактилни картички САВАНА - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Ги активира сетилата за вид и допир ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата
  ден 990,00
  Слика на Тактилни картички ФАРМА - Janod

  Тактилни картички ФАРМА - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Ги активира сетилата за вид и допир ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата
  ден 990,00
  Слика на ТРОПИК - Дрвена играчка за влечење КАМЕЛЕОН - Janod
  Слика на ТРОПИК - Дрвена играчка за редење ЈАГУАР - Janod
  Слика на ТРОПИК - Дрвена играчка лемур за влечење со ксилофон - Janod
  Слика на ТРОПИК - Дрвена играчка со спирала ЖАБА - Janod
  Слика на ТРОПИК - Дрвена играчка што се ниша ПТИЦА - Janod
  Слика на ТРОПИК - Летало МАЈМУН - Janod
  Слика на ТРОПИК - Летало ТУКАН - Janod
  Слика на ТРОПИК - Моите први форми - Janod
  Слика на Укулеле Sunshine - Janod
  Слика на Усна хармоника - Конфети - Janod

  Усна хармоника - Конфети - Janod

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 450,00
  Слика на Учам да пишувам - Janod
  Слика на Флаута - Конфети - Janod
  Слика на Хармоника „Конфети“ - Janod
  Слика на Школски автобус - Bolid - Janod
  Слика на Игра со дрвени форми и големини - Janod
  Слика на Количка за во градина (со алати) - Janod
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 3 парчиња накит со панделки со цветни мотиви
  Слика на Мојата мала слаткарница - Janod

  Мојата мала слаткарница - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.090,00
  Слика на Мојот магнетен неделен планер - Janod

  Мојот магнетен неделен планер - Janod

  За возраст од 3 до 8 години │ Помага во развојот на чувството за време, свесноста за одговорностите и организациските вештини ● Ги потикнува креативноста и имагинацијата ● Комплетот содржи голема дрвена магнетна табла и 91 магнет ● Илустрирана е со меки пастелни бои што совршено би се влопиле во секоја детска соба
  ден 1.890,00
  Слика на Музички комплет Sunshine - Janod
  Слика на Француски аперитив - Janod

  Француски аперитив - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.060,00
  Слика на Комплет за мали градинари - ВЕСЕЛА ГРАДИНА - Janod
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 6 парчиња накит со кабашон со миленичиња

  Креативен сет за изработка на накит - 6 парчиња накит со кабашон со миленичиња

  За возраст од 10 години и понатаму │ Креативен комплет за правење 6 убави парчиња накит со кабашони
  ден 990,00
  Слика на Мојот прв дрвен мозаик - Janod

  Мојот прв дрвен мозаик - Janod

  За возраст од 2 до 5 години │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Ги подобрува разликувањето и усогласувањето на боите
  ден 1.590,00
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 2 парчиња накит со шишенца
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 16 парчиња накит за среќа
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 7 бразилски бразлетни
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 4 парчиња накит со порака
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 6 парчиња накит со монистра од хартија
  Слика на Креативен сет за изработка на накит - 3 парчиња накит со монистри во боја на виножито
  Слика на Креативен сет со „SCRATCH ART“ активности
  Слика на Креативен сет за изработка на флуоресцентни песочни пеперутки
  Филтри Close
  Min: ден 450,00 Max: ден 13.640,00
  ден450 ден13640