Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујни и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Дрвена скара со додатоци - Janod

  Дрвена скара со додатоци - Janod

  За возраст од 3 години и понатаму │ Мобилна и лесна за поставување секаде каде што децата сакаат да готват ● Облечете ги престилките и подгответе вкусна скара со вклучените 36 додатоци
  ден 3.750,00
  Слика на Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod
  Слика на 12 Зеленчуци од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на 12 овошја од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Меките бои, уникатниот и модерен дизајн и совршената опременост, се комбинација со многу можности.
  ден 10.900,00
  Слика на Голема кујна ЛАГУНА - Janod
  Слика на Голема кујна МАКАРОН - Janod
  Слика на Дрвен комплет за ручек - Janod
  Слика на Кујна CANDY CHIC - Janod
  Слика на Кујна Happy Day - Janod
  Слика на Кујна МАКАРОН - Janod
  Слика на Кујна од дрво - МОЗАИК - Janod
  Слика на Метален сет за чај - Janod

  Метален сет за чај - Janod

  Препорачана возраст 3 - 8 години.
  ден 1.750,00
  Слика на Овошје и зеленчук што се сече - Janod
  Слика на Сет за појадок - Janod
  Слика на Сет за правење слатки - Janod
  Слика на Мојата мала слаткарница - Janod

  Мојата мала слаткарница - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.090,00
  Слика на Француски аперитив - Janod

  Француски аперитив - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.060,00
  Слика на Дрвен комплет за кафе во италијански стил - Janod
  Слика на Комплет за чај ТВИСТ - Janod
  Слика на Кујна од дрво ТВИСТ - Janod

  Кујна од дрво ТВИСТ - Janod

  ден 12.590,00 ден 10.450,00
  Слика на Комплет за рататуј - Janod

  Комплет за рататуј - Janod

  Соодветно за возраст од 3 и повеќе години │Време е да ги облечеме нашите престилки и да го подготвиме ова славно медитеранско јадење ● Комплетот содржи 32 додатоци и доаѓа со даска за сечење и дрвен сад за рерна.
  ден 2.090,00
  Слика на Дрвен штанд за сладолед - Janod
  Слика на Комплет за супа, со дрвен блендер и додатоци - Janod

  Комплет за супа, со дрвен блендер и додатоци - Janod

  За возраст од 3 години и понатаму │Убав начин децата да се запознаат со готвењето здрава храна од зеленчук! Комплетот содржи: праз, моркови, компири, кромид, тестенини - сè што е потребно за подготовка на здрава и вкусна супа.
  ден 2.090,00
  Филтри Close
  Min: ден 990,00 Max: ден 13.640,00
  ден990 ден13640
  Категории