Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  TENDRESSE

  The Tendresse collection joined the Kaloo family in 2017. Soft materials, the hallmark of the brand, have been selected for baby, from birth. These dolls will charm little girls thanks to their pretty details : a pretty ribbon around the neck, pretty, colourful clothes, chunky legs easy to grasp...

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Кукла “FLEUR“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла “ROSE“ 25cm - Kaloo
  Слика на Кукла “ROSE“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла “Valentine“ 25cm - Kaloo
  Слика на Кукла “Valentine“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла „EMMA K“ 25 cm - Kaloo
  Слика на Кукла „Perle K“ 25cm - Kaloo
  Слика на Кукла „Perle K“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла EMA, 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла “IRIS“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла “JADE“ 32cm - Kaloo
  Слика на Кукла “IRIS“ 25cm - Kaloo
  Слика на Мека кукла Valentine (80 cm) - Kaloo
  Слика на Мека кукла AMANDINE (32 cm) - Kaloo
  Слика на Кукла “NAOMIE “ 25cm - Kaloo
  Слика на Музичка кутија за накит ВАЛЕНТИНА - Kaloo

  Музичка кутија за накит ВАЛЕНТИНА - Kaloo

  За возраст од 3 години и понатаму │Со балерина што игра на музиката од Лебедово езеро ● Со прегради за чување накит и место за фотографија на внатрешната страна на капакот
  ден 2.170,00
  Слика на Музичка кутија за накит ЕМА - Kaloo

  Музичка кутија за накит ЕМА - Kaloo

  За возраст од 3 години и понатаму │Со балерина што игра на музиката од Лебедово езеро ● Со прегради за чување накит и место за фотографија на внатрешната страна на капакот
  ден 2.170,00
  Слика на Мека кукла АУРОРА - Kaloo

  Мека кукла АУРОРА - Kaloo

  Со нејзината неверојатно мека ткаенина и префинетите детали Аурора е совршена за гушкање и за мирен сон.
  ден 1.540,00
  Слика на Мека музичка кукла АУРОРА - Kaloo

  Мека музичка кукла АУРОРА - Kaloo

  Со нејзината неверојатно мека ткаенина и префинетите детали Аурора е совршена за гушкање и за мирен сон.
  ден 2.390,00
  Филтри Close
  Min: ден 1.390,00 Max: ден 5.580,00
  ден1390 ден5580