Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  18м+

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Мојата прва коцка со активности (5-1)

  Мојата прва коцка со активности (5-1)

  Повеќефунционална играчка со 5 различни вида на активности.
  ден 1,00 ден 2.961,00
  Слика на Ксилофон EverEarth

  Ксилофон EverEarth

  Дрвен ксилофон со осум обоени метални плочки.
  ден 1.161,00
  Слика на Играчка од дрво - Градина 7 во 1

  Играчка од дрво - Градина 7 во 1

  Когнитивни способности ● Фини моторички вештини ● Препознавање на форми ● Координација на рацете и очите ● Креативност и имагинација ● Решавање на проблеми ● Градење на самодоверба ● Социјални вештини ● Ја стимулира перцепцијата ● Препознавање на броеви и броење.
  ден 5.661,00
  Слика на Количка со дрвени блокчиња
  Слика на Сортирач на форми - Пеперутка
  Слика на Сортирач на форми - Шумска куќичка
  Слика на Коцка со активности - Janod
  Слика на Баланс игра со верверичка и лешници
  Слика на Дрвен телефон со звуци
  Слика на Дрвен фотоапарат со звуци и блиц
  Слика на Баланс игра-сложувалка - Еж
  Слика на Сортирач на форми со животни - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - АРКТИК - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ВОЗИЛА - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ДИНОСАУРУСИ - Janod
  Слика на Сложувалка со дрвени фигури - ДОМАШНИ ЖИВОТНИ - Janod