Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Активности и моторички развој

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Маса со активности - Животни

  Маса со активности - Животни

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 3.990,00
  Слика на Жирафата Софи - Сортирач за форми
  Слика на Играчка со спирали - Зајачето и пријателите - Janod
  Слика на Коцка со активности - Janod
  Слика на Мојата прва коцка со активности (5-1)

  Мојата прва коцка со активности (5-1)

  Повеќефунционална играчка со 5 различни вида на активности.
  ден 3.290,00
  Слика на Моторичка игра - Забава со цвеќиња
  Слика на Проодувалка со активности - МАЧЕ - Janod
  Слика на Сортирач за форми - Goki basic
  Слика на Сортирач на форми - Шумска куќичка
  Слика на Сортирач на форми со животни - Janod
  Слика на Спирала со дрвени форми - Гасеницата и пријателите
  Слика на Спирала со дрвени форми - Кокошката и пријателите
  Слика на Триаголник со активности
  Слика на Проодувалка со активности - Ever Earth

  Проодувалка со активности - Ever Earth

  Децата се маѓепсани од спиралата со топчиња, ксилофонот со чеканче, четвороделната променлива сложувалка со животни, лавиринтот со клинче, сортирачот на форми од три дела и шарените запченици. Скриениот простор за складирање со мрежа, ја прави оваа играчка многу практична.
  ден 5.390,00
  Слика на Коцка со активности - Goki
  Слика на Сложувалка со 6 дрвени коцки