Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Табли за пишување, маси и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Двострана дрвена табла
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина - Splash
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина бордо/зелена - Janod
  Слика на Двострана табла со прилагодлива висина жолто/сива - Janod
  Слика на Дрвена масичка со 2 столчиња ПОЛАР - Janod
  Слика на Магична кутија 4 во 1 - Janod
  Слика на Табла за пишување - Hape

  Табла за пишување - Hape

  Бела метална страна за пишување со маркер и за ставање магнети ● Страна за пишување со креда ● Променлива ролна хартија ● Прилагодлива висина и наклон ● Додатоци ● Обоена со бои на водена основа
  ден 4.970,00
  Слика на Двострана дрвена табла Splash - Janod
  Слика на Моето подвижно ателје - Hape
  Слика на Учам да пишувам - Janod
  Слика на Дрвена масичка со 2 столчиња ТРОПИК - Janod
  Слика на Двострана магнетна табла - Hape

  Двострана магнетна табла - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │Квалитетна и фунционална двострана табла во вид на куферче ● Лесно склоплива и практична ● Содржи 1 бришач за табла, 2 магнетни маркери за табла со бришачи, 12 обоени креди и држач за креди ● Го поттикнува развојот на креативноста и имагинацијата кај децата
  ден 2.490,00
  Слика на Двострана табла - Hape

  Двострана табла - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │Квалитетна и фунционална ● Лесно склоплива за складирање ● Со додатоци ● Го поттикнува развојот на креативноста и имагинацијата кај децата
  ден 4.190,00
  Слика на Дрвена табла за креди Timeless - Janod

  Дрвена табла за креди Timeless - Janod

  Оваа табла може лесно да се постави или складира, благодарение на нејзиниот отстранлив држач!
  ден 1.950,00
  Слика на Мултифункционално столче за активности - Janod

  Мултифункционално столче за активности - Janod

  За возраст од 18 месеци и понатаму │ Го поттикнува развојот на независноста и љубопитноста ● Мултифункционално и практично ● Стабилно и безбедно стилско парче мебел
  ден 8.390,00
  Слика на Двострана табла за пишување со прилагодлива висина - Speedy Monkey