Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Возови од дрво

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Воз со шини, кран и премин - Hape
  Слика на Градски воз со шини (48 елементи) - Hape E3771
  Слика на Голема железничка станица - Hape
  Слика на Градски железнички комплет - Hape
  Слика на Комплет возови со шини и масичка (Hape Е3766)

  Комплет возови со шини и масичка (Hape Е3766)

  Луксузен комплет од 70 делови и локомотива што се движи на батерии.
  ден 9.490,00
  Слика на Мега градски железнички комплет - Hape

  Мега градски железнички комплет - Hape

  54 делови ● лесен за склопување ● идеален за поттикнување на креативно играње и лесно се комбинира со други железнички комплети и други играчки
  ден 7.990,00
  Слика на Локомотива со погон на батерии - Hape
  Слика на Патнички воз со парна локомотива - Hape
  Слика на Воз од дрво - Берн
  Слика на Воз од дрво - Ванкувер
  Слика на Воз од дрво - Орландо
  Слика на Воз - Шумски животни
  Слика на Воз со блокчиња во различни форми и бои
  Слика на Голем воз со форми и бои - Janod
  Слика на Гаража за воз

  Гаража за воз

  ден 1.550,00
  Слика на Воз со шини (50 парчиња) - Hape E3764
  Слика на Товарен дизел воз - Hape
  Слика на Масичка со воз и шини ЛОКОМОТИВА - Hape
  Слика на Сензорен воз - Hape

  Сензорен воз - Hape

  Овој производ во моментов не е достапен. Дата на испорака на нарачките: 23 октомври 2021 г.
  ден 2.090,00
  Слика на Воз со локомотива на батерии - Hape
  Слика на Комплет шини од дрво 24 парчиња - Hape
  Слика на Дрвен музички воз со додатоци - ВИНОЖИТО - Hape
  Слика на Воз со домашни животни - Lilliputiens

  Воз со домашни животни - Lilliputiens

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Ги активира сетилата за вид и допир ● Препознавање на форми и бои ● Броење до 3.
  ден 2.290,00
  Слика на ТРОПИК Воз од дрво - Janod
  Слика на Планински тунел со звук и светло - Hape

  Планински тунел со звук и светло - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Совршен додаток са секој железнички комплет ● Тунелот испушта звуци на воз кога возот минува низ него, или кога е притиснато копчето ● Комплетот содржи 4 елементи: Тунел од два дела и две шини
  ден 1.680,00
  Слика на Комплет шини од дрво 14 парчиња - Hape

  Комплет шини од дрво 14 парчиња - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │Напреден комплет од 14 елементи за градење на покомплексни системи
  ден 1.990,00
  Слика на Железнички комплет ГОЛЕМИОТ ПЛАНИНСКИ РУДНИК - Hape

  Железнички комплет ГОЛЕМИОТ ПЛАНИНСКИ РУДНИК - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Наградувана играчка што овозможува многу часови квалитетна и возбудлива забава ● Луксузен комплет на повеќе нивоа, со разновидни функции ● Ги поттикнува љубопитноста и фантазијата и инспирира креативна игра ● Содржи 34 елементи
  ден 11.900,00
  Слика на Железнички комплет МЕГА МЕТРОПОЛИС - Hape

  Железнички комплет МЕГА МЕТРОПОЛИС - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на љубопитноста и фантазијата ● Го поддржува развојот на социјалните вештини и способноста за работа во група ● Ги унапредува јазичните и организациските способности ● Лесен за складирање и чување
  ден 7.390,00
  Слика на Меѓуградска локомотива со батерија СИНА - Hape
  Слика на Меѓуградска локомотива со батерија СИНА - Hape
  Слика на Меѓуградска локомотива со батерија ЦРВЕНА - Hape
  Слика на Меѓуградска локомотива со батерија ЦРНА - Hape
  Слика на Железнички комплет за испорака на товар - Hape

  Железнички комплет за испорака на товар - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Реалистичен кран co магнетна дигалка за движење на товарот ● Локомотивата со мотор на батерии може да оди напред и назад ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 2.490,00
  Слика на Железнички комплет за превоз на руда - Hape

  Железнички комплет за превоз на руда - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Реалистичен кран co магнетна дигалка за движење на товарот ● Натоварете го возот користејќи го натоварувачот што работи со копче ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 4.490,00
  Слика на Меѓуградски воз со погон на батерии - Hape

  Меѓуградски воз со погон на батерии - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со мотор со погон на батерии ● Светлечки фарови ● Може да се движи напред и назад
  ден 1.430,00
  Филтри Close
  Min: ден 690,00 Max: ден 13.850,00
  ден690 ден13850