Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Железнички комплет ГОЛЕМИОТ ПЛАНИНСКИ РУДНИК - Hape

  Бренд: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │ Наградувана играчка што овозможува многу часови квалитетна и возбудлива забава ● Луксузен комплет на повеќе нивоа, со разновидни функции ● Ги поттикнува љубопитноста и фантазијата и инспирира креативна игра ● Содржи 34 елементи
  Шифра: 6943478018259
  Достапност: На залиха
  ден 11.900,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  ДРВЕН ПЛАНИНСКИ РУДНИК: Возете го возот по големата планина, за да стигнете до рудникот што работи длабоко внатре! Овој забавен комплет вклучува тунел со водопад, мост со пречки, кран, подвижна лента и станица за поправка.
  РЕАЛИСТИЧЕН КРАН: На врвот на планината, можете да го користите кранот за да го натоварите возот со руда, а потоа да се спуштате по спиралната патека надолу, до други делови на рудникот. Кранот се врти за 360 степени, правејќи звук на кликање додека се движи.
  СЦЕНА СО ПОВЕЌЕ НИВОА: Управувајте со возовите покрај различните опасности и карактеристики на овој железнички комплет. Преминете го мостот со пречки и мостот со јаже. Не заборавајте да заѕвоните на предупредувачкото ѕвонче и да ја посетите станицата за поправка!
  ВРВНО ДОЖИВУВАЊЕ: Играњето со овој комплет на повеќе нивоа ќе биде врвно искуство со за децата. Ќе обезбеди многу часови квалитетна забава и имагинативна игра за вашето малечко и за неговите пријатели.
  Комплетот содржи 32 елементи.

  Сите производи на Hape се произведени со одржливи, висококвалитетни материјали и завршени со нетоксични бои, безбедни за децата.

  Материјал: Дрво и пластика

  Димензии на производот: 92 x 66 x 58.5 cm

  Тежина: 10.5 kg

  Потребно е склопување од возрасен.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *