Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Масичка со воз и шини ЛОКОМОТИВА - Hape

  Бренд: Hape
  Шифра: 6943478032811
  Достапност: На залиха
  ден 13.850,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Сега можете да бидете машиновозач и да седите на контролната табла со забавни светлосни и звучни ефекти, или да ги поставите шините и да го возите малиот воз на масата за играње! Кога ќе завршите со играта, можете сите делови да ги складирате во масата и да ја лизнете во основата за да заштедите простор.

  Димензии на производот: 125 x 63 x 59 cm

  Димензии на пакувањето: 85 x 18 x 63 cm

  Материјал: Дрво

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *