Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Масичка со активности - УБАВАТА ЛИВАДА - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217353278
  Достапност: На залиха
  ден 3.350,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвена масичка со повеќе активности, на којашто ги има животните на фармата! Содржи 7 активности:

  • 2 животни кои можат да бидат наредени на 2 различни начини, за развој на моторичките вештини;
  • Лавиринт со патка што шета околу нејзиното езерце, дизајниран да ја зајакне координацијата на рацете и очите;
  • Запченици коишто детето може да ги врти, за да го види резултатот од одредено дејство,
  • 3 дрвени блокчиња за учење на форми;
  • Сметало за развој на концентрацијата.
  • Метален ксилофон со 2 стапчиња за развој на музичкиот талент кај бебето!

  Оваа масичка за рана возраст, ќе ги носи децата од едно до друго откритие, на многу забавен начин!

  Висина на масата: 32 см.

  Боја на база на вода.

  Потребно е склопување.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *