Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Braun – Комплет за правење фризури, со електричен фен - Klein

  Бренд: Klein
  За возраст од 3 години и понатаму │ На малите стилисти апсолутно ќе им се допадне оваа убава фризерска кутија ● Комплетот содржи многу додатоци, вклучувајќи огледало, чешел, четка, стегачи и штипки за коса и многу повеќе ● Малиот фен дува ладен воздух, така што децата ќе можат безбедно да им прават фризури на своите кукли и да ја развиваат креативноста низ игра ● Потребна е 1 x R6-AA батерија (не се испорачува со комплетот) ● Големина: 27.5 cm x 11 cm x 22.2 cm
  Шифра: 4009847058553
  Достапност: На залиха
  ден 2.290,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој фризерски комплет со дизајн на Браун, не само што изгледа убаво, туку е и опремен со сè што може да им треба на малите стилисти - четка и чешел, огледало, ластик за коса, модерни додатоци за коса, па дури и малку шише парфем и малку кармин (не реален).

  Врв на комплетот е фенот Браун, точна реплика на оригиналот, којшто работи со помош на батерија и дува ладен воздух, што децата особено го сакаат, бидејќи им дава чувство дека користат вистински фен „како мама и тато“.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *