Search
English
All Categories
  Menu Close

  Креативен комплет со плишен ЕДНОРОГ за боење (Airbrush Plush)

  Manufacturer: Canal Toys
  SKU: 3555801287794
  Availability: In stock
  ден 1.360,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Подарете му на вашето свиленкасто меко милениче стилско дотерување, со лесната за употреба прскалка за боја и со трите забавни маркери во разни бои.

  Декорирајте го вашето милениче со слободна рака, или искористете ги лепливите шаблони. Со овој комплет можете да уживате во часови креативна забава

  По краткото време за сушење, вашето милениче е подготвено за игра. Специјалниот спреј на база на креда може да се измие, овозможувајќи ви да креирате сосема нови дизајни, одново и одново!

  Содржина:

  ● 1 плишенa кукличкa со големина 15 cm
  ● 1 прскалка за боја
  ● 4 бои
  ● самолепливи шаблони
  ● 1 пар ракавици

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *