Search
English
All Categories
  Menu Close

  Баланс велосипед (сиво-зелен) GO BIKE ELITE DUO - Globber

  Manufacturer: GLOBBER
  За возраст од 2-5 години │ Меко седиште со прилагодлива висина, во чијшто заден дел е интегрирана ергономска вдлабнатина за носење ● Со двојно задно тркало за пониска возраст ● Цврста и убаво дизајнирана рамка, со интегрирана рачка за носење и потпирач за нозете ● Ергономски рачки на кормилото ● Препорачана висина на корисникот: 85-105cm ● За тежина до 20 kg ● Се склопува без користење алати ● Тежина: 4.10kg ● Големина: 79 x 42 x 48.2 cm
  SKU: 4895224407287
  Availability: In stock
  ден 5.990,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

   ● Овој иновативен баланс велосипед за деца на возраст од 2-5 години им помага на малите во развојот на координацијата, рамнотежата и моторните вештини.

   ● GO BIKE ELITE DUO е добро дизајниран велосипед,кој им помага на децата полесно да научат да одржуваат рамнотежа, благодарение на двојните задни тркала. Преминете на едно задно тркало откако детето ќе стане повешто во возењето.

   ● Цврста композитна рамка со двојна боја и интегрирана рачка за носење и потпирач за нозе.

   ● Прилагодливо седло (од 33cm до 42cm) составено од мека, удобна PU.

   ● Заоблена, метална Т-шипка со удобни и издржливи ергономски рачки за максимална удобност.

   ● Едно висококвалитетно 254 mm (10“) напред и две задни ТПЕ тркала од 254 mm (10“) за непречено возење без дупчење.

   ● 100% Globber дизајн за склопување и за лесна трансформација без алатки.

   

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *