Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Bosch Car Service - Катен паркинг со 5 нивоа - Klein

  Бренд: Klein
  Со тркачки рампи со две ленти за возбудлива трка меѓу два брзи автомобили, оваа Bosch катна гаража е остварување на сонот за младите љубители на автомобили и на трките. Лифтот ги носи автомобилите (кои се вклучени во комплетот) до петтиот кат, од каде што тие имаат совршена стартна позиција за трка. Кога ќе се спуштат на пониско ниво, автомобилите може да се полнат со бензин и да се мијат во сервисниот центар. Висококвалитетниот катен паркинг во кул дизајнот на Bosch Car Service ја развива детската креативност и просторно размислување и ориентација. Димензии: 55 cm x 55 cm x 85 cm I Погоден за деца на возраст од 3 години па нагоре
  Шифра: 4009847028136
  ден 4.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Катните гаражи на Bosch Car Service  се луксузни изданија во споредба со повеќето паркинзи за играчки. Сите тие вклучуваат два тркачки автомобили кои можат да се тркаат по патеките со две ленти со брзо темпо. Сите паркинзи се направени од висококвалитетна пластика и се многу цврсти. Тие исто така вклучуваат голем број посебни детали за да се овозможи безгрижна и имагинативна игра. 


  Катена гаража со излезна рампа со две ленти и два мали автомобили. Опремата за сервисирање се состои од лифт, пумпа за гориво и перална за автомобили.

  – Димензии: 55 cm x 55 cm x 85 cm
  – Погоден за деца на возраст од 3 години па нагоре

  ВИДЕО

   

  Спецификации на производот
  Димензии 55 cm x 55 cm x 85 cm
  Материјал рециклирана пластика
  Возраст 3 г+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *