Search
English
All Categories
  Menu Close

  Bosch - Камион конструктор со кутија со алати и електричен шрафцигер Иксолино - Klein

  Manufacturer: Klein
  За возраст од 3 години и понатаму │ Со овој монтажен камион, ниедна желба на малите дизајнери не останува неисполнета ● Натоварен е со стабилна кутија со алат и со компоненти, коишто можат да бидат навртувани и конструирани како што ќе посака детето ● Комплетот содржи безжичен шрафцигер Иксолино од Bosch ● Со шрафцигерот кој работи на батерии, сите завртки може брзо да се навртуваат и одвртуваат ● Со овој комплет детската соба ќе се претвори во механичарска работилница со многу можни комбинации, коишто зависат само од детската имагинација и креативност ● Потребни се 2 x R 03-AAA батерии (не се испорачуваат со комплетот)
  SKU: 4009847086402
  Availability: In stock
  ден 3.450,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Овој камион, не само што изгледа кул, туку е и исклучително флексибилен. Тој има приколка во вид на кутија со алати во која има додатоци и Ixolino електричен шрафцигер, во верзија безбедна за деца, со ротација во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот. Со овие кул додатоци, малите љубители на технологијата можат да го претворат камионот во тежок транспортер кој може да собере дури и кран, вилушкар и палета. Едноставно, расклопете ја кабината на возачот и заменете ги гумите - и тешкиот транспорт може да започне!

  Изработен е од висококвалитетна, цврста пластика и не само што е многу забавен за време на склопувањето, туку и ги тренира умешноста, моторичките вештини и креативноста на дизајнерите.

  Комплетот содржи 86 делови

  Димензии: 70 cm x 13,83 cm x 22,25 cm

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *