Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Bullyland - ЕЛСА, АНА И ОЛАФ - Walt Disney

  Бренд: BULLYLAND
  Шифра: 4007176134467
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.430,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

   

  Димензии на производот: 19 x 6.5 x 14.5 cm

  ● ● ●

  Децата не сакаат ништо повеќе од играње. Нивната жед за откривање ги прави вистински раскажувачи. Со помош на нивниот креативен инстинкт за игра, тие поминуваат низ различни развојни фази, дознаваат повеќе за заедништвото, нивните силни страни и нивните способности.

  Детската фантазија ги пишува најубавите приказни, а со играчките BULLYLAND тие можат да појдат на сафари со лавови, да танцуваат со принцезите во замокот или да ги скротат змејовите со самовилска прашина.

  Квалиетно изработени и рачно насликани, играчките BULLYLAND нудат неограничена разновидност за бескрајна игра и забава!

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *