Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвено пазарче со додатоци - Hape

  Бренд: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │ Со овој фантастичен штанд, децата можат да ја играат улогата на купувачи или породавачи, како на вистински пазар ● Комплетот вклучува многу додатоци, коишто ќе им овозможат на децата реалистично искуство ● Одлична играчка за развој на имагинацијата, комуникацијата и социјални вештини, а може да помогне и при совладувањето на основните нумерички операции
  Шифра: 6943478038349
  Достапност: На залиха
  ден 6.730,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Убав комплет што содржи 41 елемент. Фискалната каса е опремена со скенер со светлосни и звучни ефекти.

  Содржина: 1 штанд, 1 каса, 1 чаша сок од портокал, 1 пакување млеко, 1 кесичка бисквити, 1 пакување сирење, 1 платнена торба, 1 корпа за пазарење, 4 банани, 4 моркови, 4 парчиња лубеница, 4 круши, 2 кредитни картички, 25 банкноти

  Големина: 48 x 16 x 69 cm

  Материјал: дрво, ткаенина

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *