Search
English
All Categories
  Menu Close

  Ice Cream Stand

  Manufacturer: Janod
  SKU: 3700217365585
  Availability: In stock
  ден 3.190,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Овој мал дрвен штанд за сладолед на француската марка JANOD е многу забавна и содржајна играчката што го поддржува развојот на многу нивоа: ја тренира вештината на рацете, учи на трпение и ја развива концентрацијата, помага во развојот на фантазијата и социјалните способности. Покрај тоа, благодарение на соодветните места за ставање на производите, децата ќе научат да ги организираат работите.

  Димензии: 34.5 x 7.5 x 25 cm

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *