Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Коалата што не можеше да заспие

  Шифра: 9786082560212
  Достапност: На залиха
  ден 349,00
  ден 245,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Што прави детенцето кога не може да заспие?Се врти десно, се сврти лево, се превртува наопаку, се обидува сè ииии...., одлучува да брои овци!И така, го посетува овцата број Седум. А што прават со неа? Па, се разбира, скокаат на облак, шетаат низ целиот свет, ја среќаваат коалата што не може да заспие, пијат млеко од облак, па пијат сон за бесконечен сладолед, сон за крилест велосипед, и што уште не!Прочитајте ги авантурите на коалата што не можеше да заспие во луксузно издание со тврди корици!

  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 235x290 mm
  Година на издавање 2018
  ISBN 978-608-256-021-2
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Што прави детенцето кога не може да заспие?Се врти десно, се сврти лево, се превртува наопаку, се обидува сè ииии...., одлучува да брои овци!И така, го посетува овцата број Седум. А што прават со неа? Па, се разбира, скокаат на облак, шетаат низ целиот свет, ја среќаваат коалата што не може да заспие, пијат млеко од облак, па пијат сон за бесконечен сладолед, сон за крилест велосипед, и што уште не!Прочитајте ги авантурите на коалата што не можеше да заспие во луксузно издание со тврди корици!

  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 235x290 mm
  Година на издавање 2018
  ISBN 978-608-256-021-2