Search
English
All Categories
  Menu Close

  Light and Sound Mountain Tunnel - Hape

  Manufacturer: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │ Совршен додаток са секој железнички комплет ● Тунелот испушта звуци на воз кога возот минува низ него, или кога е притиснато копчето ● Комплетот содржи 4 елементи: Тунел од два дела и две шини
  SKU: 6943478025455
  Availability: Out of stock
  ден 1.680,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Овој карпест планински тунел е совршен додаток са секој железнички комплет. Тунелот испушта звуци на воз кога возот минува низ него. Звучните ефекти се активираат со вградениот сензор, или со притискање на копчето.

  Комплетот содржи 4 елементи: Тунел од два дела и две закривени шини. Врвот на тунелот е отстранлив, така што може да се користи како тунел на други места на вашиот железнички комплет.

  Димензии: 29 х 24.13 х 23.12 см

  Димензии на пакувањето: 30 х 18 х 15 см

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *