Search
English
All Categories
  Menu Close

  Rainbow building blocks

  Manufacturer: Goki
  SKU: 4013594584784
  Availability: In stock
  ден 3.950,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Ова весело виножито направено од јавор им овозможува на децата да редат, градат и сортираат додека разиграно учат големини, секвенци и бои. Нема граници за правење на магични светови оваа играчка од отворен тип - едноставно класика меѓу дрвените играчки.

  Димензии: 33.5 x 6 x 17 cm

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *