Search
English
All Categories
  Menu Close

  RAINBOW PUZZLE RAILWAY

  Manufacturer: Hape
  SKU: 6943478021730
  Availability: In stock
  ден 4.390,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Со овој разнобоен комплет од дрвени шини, лавринт со дрвени топчиња, сортирач со форми, ксилофонче, дајре и многу други елементи, децата можат бесконечно да се забавуваат. Музичките ефекти што ги произведува возот со животни додека патува ќе ги воодушеви децата.

  Возот е составен од локомотива и три вагони со животни, коишто се спојуваат со помош на магнет. 

  Комплетот содржи 30 елементи.

  Димензии: 56 x 54 x 20 см

  Димензии на кутијата: 48 x 12 x 36 см

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *