Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Нова колекција (2023)

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Дрвен комплет за кафе во италијански стил - Janod
  Слика на Комплет за чај ТВИСТ - Janod
  Слика на Едукативна игра со ориентација во простор - ГРАДИНА - Janod

  Едукативна игра со ориентација во простор - ГРАДИНА - Janod

  Идеална едукативна игра за деца на претшколска возраст, соодветна и за активности во градинка ● 3 нивоа на тежина за постепено подобрување на просторна свест ● Децата на возраст од 3 години и понатаму, можат да играат сами или со возрасен
  ден 1.240,00
  Слика на Едукативна игра со ориентација во простор - МАЧКА и ГЛУВЧЕ - Janod

  Едукативна игра со ориентација во простор - МАЧКА и ГЛУВЧЕ - Janod

  Идеална едукативна игра за деца на претшколска возраст, соодветна и за активности во градинка ● 3 нивоа на тежина за постепено подобрување на просторна свест ● Децата на возраст од 3 години и понатаму, можат да играат сами или со возрасен
  ден 1.360,00
  Слика на Дрвена табла за креди Timeless - Janod

  Дрвена табла за креди Timeless - Janod

  Оваа табла може лесно да се постави или складира, благодарение на нејзиниот отстранлив држач!
  ден 1.950,00
  Слика на Сложувалка инспирирана од Леонардо Да Винчи - Janod- 100 парчиња
  Слика на Сложувалка инспирирана од МУХА - Janod- 100 парчиња
  Слика на Магнетна книга - Професии
  Слика на Магнетна книга - Спортови
  Филтри Close
  Min: ден 1.150,00 Max: ден 2.170,00
  ден1150 ден2170