Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Buki France

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Летечка топка - Buki France
  Слика на Роботот МАРКО - Buki France
  Слика на Скелет 45 cm - Buki France

  Скелет 45 cm - Buki France

  На залиха од 10 јуни 2023 г.
  ден 2.350,00
  Слика на Телескоп за набљудување на месечината - Buki France
  Слика на Магнетна сложувалка КАРТА НА СВЕТОТ (Со додатоци) – Buki France
  Слика на Таблет за цртање - Buki France
  Слика на Професионално студио за КОСА - Buki France

  Професионално студио за КОСА - Buki France

  За возраст од 7 години и понатаму │ Глава за стилизирање со исклучително реалистичен изглед ● Содржи 15 додатоци што децата можат да ги искористат и за својата коса ● Илустрирана брошура со упатства за правење на 30 фризури ● Ги поттикнува љубопитноста и фантазијата и инспирира креативна игра
  ден 3.480,00
  Слика на Лупа за набљудување инсекти - Buki France
  Слика на Модел на Сончевиот Систем (со мотор) - Buki
  Слика на Планетариум HD - Buki

  Планетариум HD - Buki

  Планетариум сo висока резолуција, за истражување на ѕвезденото небо.
  ден 3.160,00
  Слика на Роботот Тибо - Buki France
  Слика на Хидраулична рака - Buki France
  Слика на Козметичко студио - Buki France
  Слика на Професионално студио за маникир - Buki France
  Слика на Професионално студио - Машина за шиење - Buki France
  Слика на Професионално студио - Машина за шиење (Експерт) - Buki France

  Професионално студио - Машина за шиење (Експерт) - Buki France

  За возраст од 10 години и понатаму │ Со вклучени различни материјали ● 12 различни шевови ● штитник за иглата ● голема работна површина ● инструкции за 6 проекти ● лед осветлување ● 2 брзини и можност за работа со педала ● многу додатоци
  ден 8.600,00
  Слика на Студио за моден дизајн - Buki France

  Студио за моден дизајн - Buki France

  За возраст од 7 години и понатаму │ Го поттикнува развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата
  ден 2.690,00
  Слика на Студио за моден дизајн Deluxe - Buki France

  Студио за моден дизајн Deluxe - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │ Дизајнерско студио за да креирате сопствена книга за женска и машка мода! Го поттикнува развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата
  ден 2.850,00
  Слика на Дигитален микроскоп со 40 експерименти - Buki France
  Слика на Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Лед светло ● 2 слајдови со подготвени 8 примероци ● 400 x зголемување.
  ден 1.890,00
  Слика на Микроскоп со 30 експерименти - Buki France
  Слика на Микроскоп со 50 експерименти - Buki France
  Слика на Рачен воздушен пиштол - Buki France

  Рачен воздушен пиштол - Buki France

  Комплет за склопување рачен воздушен пиштол од 139 елементи.
  ден 2.850,00
  Слика на ВОКИ ТОКИ - Buki France

  ВОКИ ТОКИ - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │Домет 3 km ● 8 канали ● Осветлен екран ● Режим на повикување со 10 тонови
  ден 2.690,00
  Слика на ВОКИ ТОКИ (Со батерија што се полни) - Buki France

  ВОКИ ТОКИ (Со батерија што се полни) - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │Домет 4 km ● Батерии што се полнат ● 8 канали ● Осветлен дисплеј ● Режим на повикување со 10 тонови
  ден 3.690,00
  Слика на Човековото тело - Buki France

  Човековото тело - Buki France

  Модел на човечкото тело, со меки органи за расчленување и фосфоресцентни коски.
  ден 1.890,00
  Слика на Телескоп со 15 активности - Buki France

  Телескоп со 15 активности - Buki France

  Co x 89 зголемување
  ден 3.170,00
  Слика на Телескоп со 30 активности - Buki France
  Слика на Тротинет со додатоци - ВИНОЖИТО - Buki France

  Тротинет со додатоци - ВИНОЖИТО - Buki France

  За возраст од 6 до 9 години │ Со безбедносен пакет ● Склоплив и лесен за транспорт ● За тежина до 50 кг
  ден 7.590,00 ден 5.313,00
  Слика на Градежен камион со радио управување - Buki France

  Градежен камион со радио управување - Buki France

  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.900,00
  Слика на Камион за отпад со радио управување - Buki France

  Камион за отпад со радио управување - Buki France

  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.900,00
  Слика на Противпожарен камион со радио управување - Buki France

  Противпожарен камион со радио управување - Buki France

  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.900,00
  Слика на Голем двоглед - Buki France

  Голем двоглед - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │8 x зголемување ● Сочиво 50mm ● Со прилагодлив фокус
  ден 1.900,00
  Слика на Комплет за истражување во природа - Buki France

  Комплет за истражување во природа - Buki France

  За возраст од 6 години и понатаму │Двоглед 5x32 mm ● Компас ● Бројач на чекори ● Светло за на глава ● Торбичка
  ден 1.900,00
  Слика на Рачен лак - Buki France

  Рачен лак - Buki France

  За возраст над 6 Години │ Механизмот е дизајниран од компанија специјализирана за стрелаштво ● Натпреварувајте се во стрелаштво на целосно безбеден начин, со лепливи стрели и лесно пренослива мета ● Се препорачува за играње надвор
  ден 1.900,00
  Слика на Комплет за искачување на дрво - Buki France

  Комплет за искачување на дрво - Buki France

  Оригинална и забавна и спортска активност за деца на возраст над 6 години │ Комплетот содржи 6 ремени, 12 држачи и платнена торбичка за складирање и носење ● Идеален за авантура на целосно безбеден начин ● За тежина до 100 кг ● Дизајнирано за надворешна употреба
  ден 3.290,00
  Слика на Аспиратор за инсекти - Buki France
  Слика на Комплет за ископување БРАКИОСАУРУС - Buki France
  Слика на Комплет за ископување СТЕГОСАУРУС - Buki France
  Слика на Комплет за ископување ТИРАНОСАУРУС - Buki France
  Слика на Комплет за ископување ТИРАНОСАУРУС и ВЕЛОЦИРЕПТОР - Buki France
  Слика на Комплет за ископување ТРИЦЕРАТОПС - Buki France
  Слика на Комплет за ископување череп од ТИРАНОСАУРУС - Buki France
  Слика на Комплет за ископување череп од ТРИЦЕРАТОПС - Buki France
  Слика на Комплет за конструирање спортски автомобил (Со далечинско управување) - Buki France
  Слика на Комплет за конструирање џип 4x4 (Со далечинско управување) - Buki France
  Слика на Комплет за истражување на инсекти -Buki France

  Комплет за истражување на инсекти -Buki France

  Вашите прошетки во природа ќе бидат уште позабавни и посодржајни, со овој фантастичен комплет за набљудување на бубачки.
  ден 1.900,00
  Слика на Двоглед ЕКСПЕРТ (Црн) - Buki France

  Двоглед ЕКСПЕРТ (Црн) - Buki France

  На залиха од 10 јуни 2023 г.
  ден 1.950,00