Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Истражете и откријте

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Вселенска лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Вселенска лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Направете модели на соѕвездија што сјаат во темнината, изградете телескоп и лансирајте сопствена ракета.!
  ден 1.200,00
  Слика на Лабораторија за виножито (Комплет со експерименти) - Galt
  Слика на Лабораторија за човековото тело (Комплет со експерименти) - Galt
  Слика на Магнетна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Магнетна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Изведете чудесни магнетни трикови, тестирајте ја моќта на магнетните сили и придвижете тркачки автомобил како со магија!
  ден 1.200,00
  Слика на Научна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt
  Слика на Џиновска научна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Џиновска научна лабораторија (Комплет со експерименти) - Galt

  Истражете го неверојатниот свет на науката и откријте фасцинантни факти со оваа џиновска научна лабораторија.
  ден 2.570,00