Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Super Balloon

  Super Balloon се уникатни, украсни воздушни балони за уредување на ентериери.

  Однесете ја собата на вашето дете на друго ниво, со овие декоративни „лебдечки“ балони. Тие ќе внесат бајковидно чувство на чудење и авантура во секој амбиент. Секој балон има свој карактер, а богатите бои ви овозможуваат да ги прилагодите на речиси секаков вид на ентериер.

  Декорацијата со овие балони е одлична и за уредување на продавници, ресторани или пак лоби во хотел. Тие ги прават ентериерите интересни, необични и несекојдневни.

  Балоните се изработени од дебело платно од полиестер, со памучни јажиња. Корпите се направени од дрво. На врвот има отвор за пумпање и пластичен конец за закачување. 

   

  Достапни се во 3 големини (опсегот на бои може да варира во зависност од големината).

  Мали - 28 cm x 16 cm.
  Средни - 33 cm x 20 cm.
  Големи - 50 cm x 30 cm. 

  Super Balloon е марка со седиште во Полска.

   

  КАТАЛОГ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Декоративен балон (голем) - беж/бордо - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - беж/чоколадо - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - Виножито, 12 бои - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - крем/бордо - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - крем/минт/виолетова - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - крем/розова - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - крем/темно сива - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - пастелно-зелена/беж - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (голем) - сина/беж - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (мал) - Виножито, 12 бои - Super Balloon
  Слика на Декоративен балон (среден) - Виножито, 12 бои - Super Balloon