Search
English
All Categories
  Menu Close

  Taf Toys

  View as Grid List
  Sort by
  Display items per page
  Picture of Urban Garden XL Soft Puzzle mat

  Urban Garden XL Soft Puzzle mat

  За возраст од Oм+ │ Големина 120 x 180 cm ● Обезбедува безбедна и удобна површина за играње за бебињата, помагајќи им да ја развијат нивната љубопитност, креативност и имагинација ● Висококвалитетниот материјал е издржлив, водоотпорен, лесен за чистење и за складирање
  ден 3.390,00
  Picture of Urban Garden XL Outdoors mat

  Urban Garden XL Outdoors mat

  За возраст од Oм+ │ Големина 140 x 115 cm ● Пространа, разновидна и издржлива подлога, дизајнирана за употреба дома и на отворено ● Има водоотпорен долен слој и мека горна површина што може лесно да се чисти ● Совршена е за употреба во парк, на плажа или во вашиот двор ● Лесно се преклопува во форма на торба за носење
  ден 3.150,00
  Picture of Развоен центар со активности - Taf Toys

  Развоен центар со активности - Taf Toys

  За возраст од 0м+ │ Развоен центар со активности со музика и светла, што расте со вашето бебе ● Содржи 13 развојни активности за заедничка игра и истражување: музика и зајаче со светла, активности со откривање, проѕирна тропалка, шарени панделки, огледало безбедно за бебиња, лавиринт со шарени прстени и друго ● Може да се закачи на оградата на креветчето, со две штипки во две различни висини
  ден 2.950,00
  Picture of Urban Garden outdoors kit

  Urban Garden outdoors kit

  За возраст од Oм+ │ Задолжителен комплет за родителите што уживаат да поминуваат време на отворено со своите бебиња ● Содржи сè што ви е потребно за на вашето бебе да му биде удобно и да се забавува ● Комплетот вклучува: голема прекривка (70x70cm), подлога за пресоблекување што се преклопува во торбичка за носење во којашто можат да се сместат сите производи во овој комплет, две пластични штипки, футрола за цуцла со изглед на јаготка, зајаче тропалка и двострана мека книга за во количка
  ден 2.350,00
  Picture of musical boat owl toy

  musical boat owl toy

  За возраст од Oм+ │ Музичка играчка за 4 намени и развојни фази: Може да се користи како забавувач на масата за пресоблекување, како додаток на креветчето, тренер за периодот што детето го поминува на стомачето и како играчка за лазење
  ден 2.850,00
  Picture of Savannah Tummy-time book

  Savannah Tummy-time book

  За возраст од Oм+ │ Двострана мека и крцкава бебешка книга за две развојни фази со прекрасни илустрации ● Совршена за користење уште од многу рана возраст, за да ги поттикне новороденчињата да останат на стомак подолго ● Фокус на една слика за да се избегне прекумерна стимулација ● Различни текстури и забавни активности
  ден 1.480,00
  Picture of Tummy time trainer

  Tummy time trainer

  За возраст од Oм+ │ Уникатна играчка за новороденчиња и поголеми. Обрач што го обиколува бебето и му обезбедува многу активности, за да го поттикне вежбањето на позиционирањето на стомакот додека бебето си игра ● Го одржува вашето бебе среќно и зафатено додека се развива
  ден 2.670,00
  Picture of Savannah Black & white book

  Savannah Black & white book

  За возраст од Oм+ │ Двострана мека и крцкава бебешка книга со прекрасни црно-бели илустрации ● Совршена за користење уште од многу рана возраст ● Фокус на една слика за да се избегне прекумерна стимулација ● Различни текстури, безбедно огледало и шушкаво меко лавче
  ден 1.480,00