Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујни од дрво и додатоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Кујна од дрво ТВИСТ - Janod
  Слика на Кујна Happy Day - Janod
  Слика на Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Голема двострана кујна REVERSO - Janod

  Меките бои, уникатниот и модерен дизајн и совршената опременост, се комбинација со многу можности.
  ден 10.900,00
  Слика на Голема кујна ЛАГУНА - Janod
  Слика на Дрвена кујна со додатоци - Hape

  Дрвена кујна со додатоци - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Со специјална рингла со вентилатор ● Кафемат, микробранова печка, фрижидер, корпа за отпадоци за рециклирање и три двострани картички со рецепти ● Ги поттикнува креативното играње, комуникацијата и социјалните способности ● Димензии 88.6 x 29.7 x 90 cm
  ден 8.250,00
  Слика на Голема кујна МАКАРОН - Janod

  Голема кујна МАКАРОН - Janod

  Време на спораката за нарачка на овој производ: 13.02.2021
  ден 13.640,00
  Слика на Десерт од јагоди - Hape Toys

  Десерт од јагоди - Hape Toys

  За возраст од 3 години и понатаму │ Совршена интерактивна играчка која ги поттикнува малите да го имитираат однесувањето на возрасните ● Помага во развојот на фантазијата, креативноста и социјалните и јазичните вештини
  ден 1.790,00
  Слика на Дрвен комплет за кафе во италијански стил - Janod
  Слика на Дрвена кујна за надвор Muddy Lab - Janod
  Слика на Дрвена кујна со додатоци (Hape Е3145)
  Слика на Комплет за чај ТВИСТ - Janod
  Слика на Гурманска скара со додатоци - Hape
  Слика на Дрвена кујна со светло и звук - Hape

  Дрвена кујна со светло и звук - Hape

  Детската кујна од HaPe International е совршена за забава при готвењето. Играњето со кујната им дава на децата чувство на независност, ја развива нивната имагинација и креативност. Сетот има интерактивни карактеристики кои ја прават играта одраз на активностите што децата ги набљудуваат во секојдневниот живот и сакаат да ги имитираат.
  ден 6.590,00
  Слика на Мојата рерна со магични колачиња - Hape
  Слика на Тенџере што испушта „пареа“ и комплет за супа - Hape

  Тенџере што испушта „пареа“ и комплет за супа - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Комплет од 16 елементи ● Од капакот излегува ладна магла, којашто се издига нагоре како вистинска пареа ● Притиснете го црвеното копче, за да слушнете звуци на готвење
  ден 1.790,00
  Слика на Кинеско тенџере за фонду, што испушта „пареа“ (со додатоци) - Hape

  Кинеско тенџере за фонду, што испушта „пареа“ (со додатоци) - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Комплет од 17 елементи ● Од капакот излегува ладна магла, којашто се издига нагоре како вистинска пареа ● Притиснете го копчето, за да слушнете звуци на готвење
  ден 2.070,00
  Слика на Кујна CANDY CHIC - Janod
  Слика на Мојата мала слаткарница - Janod

  Мојата мала слаткарница - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.090,00
  Слика на Тространа аголна кујна - Janod

  Тространа аголна кујна - Janod

  На залиха од 10 октомври 2022 г.
  ден 7.390,00
  Слика на Fruit with velcro

  Fruit with velcro

  ден 1.250,00
  Слика на Кујна МАКАРОН - Janod
  Слика на Машина за кафе - Goki
  Слика на Метален сет за чај - Janod

  Метален сет за чај - Janod

  Препорачана возраст 3 - 8 години.
  ден 1.750,00
  Слика на Овошје и зеленчук што се сече - Janod
  Слика на Сет за појадок - Janod
  Слика на Слаткарница - Janod

  Слаткарница - Janod

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 7.890,00
  Слика на Табла со овошје и зеленчук што се сече - Janod
  Слика на 12 Зеленчуци од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на 12 овошја од дрво во гајбичка - Janod
  Слика на Delicacies with velcro

  Delicacies with velcro

  ден 1.240,00
  Слика на Goki - Дрвена играчка миксер
  Слика на Goki - Дрвена играчка тостер
  Слика на Vegetables with velcro

  Vegetables with velcro

  ден 1.250,00
  Слика на Играчка од дрво СЛАДОЛЕДИ - Goki
  Слика на Комплет овошје од дрво - Hape
  Слика на Комплет за правење салата - Hape
  Слика на Комплет од дрво - Вкусен појадок - Hape
  Слика на Играчка од дрво РОДЕНДЕНСКА ТОРТА - Hape
  Слика на Копмлет за правење совршена пица - Hape
  Слика на Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod

  Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 5.590,00
  Слика на Кујна од дрво - МОЗАИК - Janod
  Слика на На пат - сет за готвење престилка и капа - Lilliputiens
  Слика на Сет за правење слатки - Janod
  Слика на Палачинка со чоколаден прелив и овошје - Goki
  Слика на Тестенини со чинија и прибор - Goki
  Слика на Тортиља со салата - Goki
  Слика на Дрвен комплет за ручек - Janod
  Слика на Рачен миксер со чинија - Goki
  Слика на Метален комплет за готвење - 2 тенџериња и 1 тава - Goki
  Слика на Дрвена играчка ТОСТЕР - Goki
  Слика на Сет за готвење престилка и капа - Алис - Lilliputiens
  Слика на Сет за готвење престилка и капа - Emoti-George - Lilliputiens
  Слика на Сет за готвење престилка и капа - George - Lilliputiens
  Слика на Француски аперитив - Janod

  Француски аперитив - Janod

  За возраст од 3-10 години │ Помага во развојот на креативноста, љубопитноста и фантазијата ● Ја поттикнува способноста за соработка и споделување
  ден 2.060,00
  Слика на Комплет зеленчук од дрво - Hape
  Слика на Интерактивна роденденска торта - Hape

  Интерактивна роденденска торта - Hape

  За возраст од 3 години и понатаму │ Притиснете ја чоколадната декорација, за да ја слушнете роденденденската песна и да ја вклучите свеќата ● Дувнете во дупките околу свеќата и таа ќе се изгасне. Сега можете да слушнете овации, аплаузи и роденденски желби ● Помага во развојот на фантазијата и креативното размислување ● Се исклучува автоматски доколку не се користи
  ден 2.290,00
  Слика на Вкусни протеини - Hape
  Слика на Тостер со додатоци - Hape
  Слика на Блендер - Goki

  Блендер - Goki

  ден 1.890,00
  Слика на Играчка од дрво ВРЕМЕ Е ЗА СУШИ (Hape Toys)
  Слика на Дрвен штанд за сладолед - Janod
  Слика на Комплет за супа, со дрвен блендер и додатоци - Janod

  Комплет за супа, со дрвен блендер и додатоци - Janod

  За возраст од 3 години и понатаму │Убав начин децата да се запознаат со готвењето здрава храна од зеленчук! Комплетот содржи: праз, моркови, компири, кромид, тестенини - сè што е потребно за подготовка на здрава и вкусна супа.
  ден 2.090,00