Search
English
All Categories
  Menu Close

  Touch Rings

  View as Grid List
  Sort by
  Display items per page
  Picture of Touch ring elastic pyramid

  Touch ring elastic pyramid

  Одлична играчка за развивање на стисокот на рацете на бебето и на силата на мускулите, којашто го поттикнува развојниот процес • Рачно изработена во Германија, од бука и јавор од одржливи извори • EN71 сертификат за безбедност • Безбедни бои на база на вода • Може да служи и како глодалка што го олеснува периодот на никнување на забите
  ден 670,00
  Picture of Touch ring bear

  Touch ring bear

  Промислено обоена во инспиративна сиво-бела кремаста палета, која прекрасно ја нагласува природната убавина на дрвото. • Рачно изработена во Германија, од бука и јавор од одржливи извори • EN71 сертификат за безбедност • Безбедни бои на база на вода • Може да служи и како глодалка што го олеснува периодот на никнување на забите
  ден 550,00
  Picture of Touch ring elastic confetti
  Picture of Touch ring confetti

  Touch ring confetti

  ден 430,00
  Picture of Touch ring elastic bear, nature
  Picture of Touch ring elastic ball

  Touch ring elastic ball

  ден 440,00
  Picture of Touch ring elastic star

  Touch ring elastic star

  Идеална прва играчка во модерни бои, изработена од бука и јавор и обоена со водени бои.
  ден 420,00
  Picture of Touch ring elastic cube

  Touch ring elastic cube

  ден 620,00
  Picture of Touch ring elastic rainbow ball
  Picture of Touch ring elastic ball, nature
  Picture of Touch ring elastic rattle rainbow
  Picture of Baby Gym rainbow

  Baby Gym rainbow

  ден 4.790,00
  Picture of Touch ring elastic rainbow ball
  Picture of Touch ring elastic elephant
  Picture of ROTATING MUSIC BOX

  ROTATING MUSIC BOX

  ден 1.260,00
  Picture of Cuddly plush Ignace

  Cuddly plush Ignace

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.690,00
  Picture of Marius, cuddly rhino

  Marius, cuddly rhino

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.590,00
  Picture of Multi-activity fawn

  Multi-activity fawn

  За возраст од 9 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.690,00
  Picture of Louise pull along unicorn

  Louise pull along unicorn

  ден 1.890,00
  Picture of Marius activity cuddle

  Marius activity cuddle

  ден 2.290,00
  Picture of Louise cuddly activity unicorn
  Picture of Forest playmat with arche

  Forest playmat with arche

  ден 7.900,00
  Picture of Forest playmat with arche

  Forest playmat with arche

  ден 7.900,00
  Picture of Jack, sound roll

  Jack, sound roll

  ден 2.390,00
  Picture of Sound roll

  Sound roll

  ден 2.390,00
  Picture of Пабло, ролна со звуци - Lilliputiens
  Picture of Multi-activity chicken

  Multi-activity chicken

  За возраст од 9 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.690,00
  Picture of FOX TEETHER LEONARD - MINI

  FOX TEETHER LEONARD - MINI

  Соодветна за бебиња уште од раѓање ● Исклучително мека и нежна тропалка ● Извезани детали на лицето ● Дрвена глодалка ● Големината одговара на малите бебешки раце и го поттикнува рефлексот за фаќање и стискање
  ден 890,00
  Picture of Мека тропалка со дрвена глодалка - Змејот Џо - Lilliputiens

  Мека тропалка со дрвена глодалка - Змејот Џо - Lilliputiens

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 890,00
  Picture of Wooden rattle ECO Rosalie

  Wooden rattle ECO Rosalie

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 890,00
  Picture of Wooden rattle ECO Stella

  Wooden rattle ECO Stella

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 890,00
  Picture of Touch ring elastic cube - Goki
  Picture of GROW-WITH-ME SENSORY MAT FOR BABY
  Picture of CAT TUMBLER TOY FOR BABY

  CAT TUMBLER TOY FOR BABY

  ден 1.540,00
  Picture of GROW-WITH-ME BOOK FOR BABY
  Picture of SOFT MARACA FOR BABY

  SOFT MARACA FOR BABY

  ден 690,00
  Picture of Activity spiral Marius

  Activity spiral Marius

  ден 2.490,00
  Picture of FARM Activity Spiral

  FARM Activity Spiral

  ден 2.490,00
  Picture of FOREST Activity Spiral

  FOREST Activity Spiral

  ден 2.490,00
  Picture of Baby gym bear

  Baby gym bear

  ден 4.390,00
  Picture of Tummytime Ted

  Tummytime Ted

  Перниче на надувување обложено со ткаенина и со 3 додадоци.
  ден 1.490,00
  Picture of Sensory Blocks

  Sensory Blocks

  Шест сензорни коцки со различни текстури.
  ден 1.340,00
  Picture of MY ACTIVITY GYM

  MY ACTIVITY GYM

  ден 4.650,00
  Picture of BUNNY RATTLE DOVE

  BUNNY RATTLE DOVE

  ден 890,00
  Picture of BUNNY RATTLE NATURE

  BUNNY RATTLE NATURE

  ден 890,00
  Picture of BUNNY RATTLE POPPY

  BUNNY RATTLE POPPY

  ден 890,00
  Picture of Musical cuddle Rosalie

  Musical cuddle Rosalie

  ден 2.140,00
  Picture of Musical cuddle Ignace

  Musical cuddle Ignace

  ден 2.140,00
  Picture of Squeaker Joe the dragon

  Squeaker Joe the dragon

  ден 650,00
  Picture of SENSORY SOFT BALLS SET FOR BABY (5 PIECES)

  SENSORY SOFT BALLS SET FOR BABY (5 PIECES)

  Овие 5 лесни, текстилни и флексибилни мулти-сензорни топчиња, се одличен и забавен начин за стимулирање на сетилата на бебето.
  ден 1.360,00
  Picture of Activity hand puppet - Joe Dragon

  Activity hand puppet - Joe Dragon

  За возраст од 6 месеци и понатаму │Мека анимирачка кукличка со неколку стимулирачки функции
  ден 1.150,00
  Picture of Мека играчка со активности СРНАТА СТЕЛА - Lilliputiens

  Мека играчка со активности СРНАТА СТЕЛА - Lilliputiens

  За возраст од 6 месеци и понатаму │Мека анимирачка кукличка со неколку стимулирачки функции
  ден 1.150,00
  Picture of Baby Gym atlantic puffin

  Baby Gym atlantic puffin

  ден 3.390,00
  Picture of Baby Gym bear

  Baby Gym bear

  ден 3.390,00
  Picture of Baby Gym atlantic puffin

  Baby Gym atlantic puffin

  ден 5.490,00
  Picture of Sensory Activity Chain

  Sensory Activity Chain

  ден 1.860,00
  Picture of Sensory Activity Chain

  Sensory Activity Chain

  ден 1.860,00
  Picture of Urban Garden XL Soft Puzzle mat

  Urban Garden XL Soft Puzzle mat

  За возраст од Oм+ │ Големина 120 x 180 cm ● Обезбедува безбедна и удобна површина за играње за бебињата, помагајќи им да ја развијат нивната љубопитност, креативност и имагинација ● Висококвалитетниот материјал е издржлив, водоотпорен, лесен за чистење и за складирање
  ден 3.390,00
  Picture of Urban Garden XL Outdoors mat

  Urban Garden XL Outdoors mat

  За возраст од Oм+ │ Големина 140 x 115 cm ● Пространа, разновидна и издржлива подлога, дизајнирана за употреба дома и на отворено ● Има водоотпорен долен слој и мека горна површина што може лесно да се чисти ● Совршена е за употреба во парк, на плажа или во вашиот двор ● Лесно се преклопува во форма на торба за носење
  ден 3.150,00
  Picture of Развоен центар со активности - Taf Toys

  Развоен центар со активности - Taf Toys

  За возраст од 0м+ │ Развоен центар со активности со музика и светла, што расте со вашето бебе ● Содржи 13 развојни активности за заедничка игра и истражување: музика и зајаче со светла, активности со откривање, проѕирна тропалка, шарени панделки, огледало безбедно за бебиња, лавиринт со шарени прстени и друго ● Може да се закачи на оградата на креветчето, со две штипки во две различни висини
  ден 2.950,00
  Picture of Urban Garden outdoors kit

  Urban Garden outdoors kit

  За возраст од Oм+ │ Задолжителен комплет за родителите што уживаат да поминуваат време на отворено со своите бебиња ● Содржи сè што ви е потребно за на вашето бебе да му биде удобно и да се забавува ● Комплетот вклучува: голема прекривка (70x70cm), подлога за пресоблекување што се преклопува во торбичка за носење во којашто можат да се сместат сите производи во овој комплет, две пластични штипки, футрола за цуцла со изглед на јаготка, зајаче тропалка и двострана мека книга за во количка
  ден 2.350,00
  Picture of musical boat owl toy

  musical boat owl toy

  За возраст од Oм+ │ Музичка играчка за 4 намени и развојни фази: Може да се користи како забавувач на масата за пресоблекување, како додаток на креветчето, тренер за периодот што детето го поминува на стомачето и како играчка за лазење
  ден 2.850,00
  Picture of Newborn kit

  Newborn kit

  За возраст од Oм+ │ Специјално дизајниран за новороденчиња ● Овој комплет за новороденче им ги обезбедува на родителите најпотребните развојни играчки, со коишто ќе бидат сигурни дека бебето ја добива сета потребна поддршка на забавен и здрав начин ● Содржи 12 производи за развој на новороденчиња во 1 кутија ● Доаѓа со водич за развој, кој дава совети за развој на новороденчето и објаснува како користењето на секоја играчка во овој комплет му помага на бебето
  ден 2.190,00
  Picture of MY FIRST BIRTH GIFT BOX CREAM
  Picture of MY FIRST BIRTH GIFT BOX OCHRE
  Picture of MY FIRST BIRTH GIFT BOX TERRACOTTA
  Picture of Playmat and sleeping bag Joe

  Playmat and sleeping bag Joe

  За возраст од 0м+ │ Големина 140 x 185 cm ● Прекрасно илустрирана мека простирка, којашто обезбедува безбедна и удобна површина за играње за бебињата, помагајќи им да ја развијат нивната љубопитност, креативност и имагинација ● Таа е оригинален, нежен и мултифункционален извор на забава и учење за љубопитните бебиња, како и место за удобен одмор и слатка дремка
  ден 6.190,00
  Picture of Playmat and sleeping bag Stella the fawn

  Playmat and sleeping bag Stella the fawn

  За возраст од 0м+ │ Големина 140 x 185 cm ● Прекрасно илустрирана мека простирка, којашто обезбедува безбедна и удобна површина за играње за бебињата, помагајќи им да ја развијат нивната љубопитност, креативност и имагинација ● Таа е оригинален, нежен и мултифункционален извор на забава и учење за љубопитните бебиња, како и место за удобен одмор и слатка дремка
  ден 6.190,00
  Picture of Cavalier King Marley - M -Trudi

  Cavalier King Marley - M -Trudi

  Dimensions: H: 30cm W: 16cm D: 27cm
  ден 3.490,00